top of page
NeoroTeam portrety-1-32 013.png

Dr n. o zdrowiu  Magdalena Migaj
Fizjoterapeutka.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W 2022 roku uzyskała stopień doktora w zakresie nauk o zdrowiu.


Certyfikowana terapeutka NDT Bobath Baby. Przyjmuje niemowlęta i dzieci do 2 roku życia. U.  Rehabilitacją pediatryczną zajmowała się już od początku studiów. Swoją praktykę zdobywała m.in. w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz w Centrum Neonatologii i Rehabilitacji „MamaTata” w Poznaniu. W swojej pracy kieruje się dokładną oceną neurorozwojową i indywidualnym podejściem do pacjenta i jego rodziców. Prywatnie jest aktywną mamą, która doskonale wie jak ważna jest prawidłowa pielęgnacja we wczesnym okresie życia dziecka oraz jego prawidłowy rozwój.


Specjalizuje się w usprawnianiu niemowląt z zaburzeniami rozwojowymi ośrodkowego układu nerwowego, wadami genetycznymi, zaburzeniami napięć mięśniowych oraz wspomaganiem rozwoju.


Ukończone kursy i szkolenia: Kurs osteopatii pediatrycznej, Certyfikat NDT-Bobath i NDT-Bobath Baby, Rehabilitacja w zaburzeniach rozwojowych niemowląt od 0 – 12 mc, Podstawowy kurs PNF, Kurs KinesioTaping Association KT1 i KT2, Kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hipoterapii.

Umów wizytę za pośrednictwem "Znany lekarz"
Umów wizytę za pośrednictwem "Lekarze bez kolejki"
Umów wizytę za pośrednictwem recepcji NeuroTeam: +48 61 898 79 60

bottom of page