top of page

Lek.  med. Anna Szkudlarska
Neurolog.

Absolwentka Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.


Po ukończeniu stażu podyplomowego w Polsce, dalszą edukację, doświadczenie zawodowe i specjalizację w zakresie neurologii zdobywała w Niemczech. Pracowała na Oddziale Neurologii z Pododdziałem Udarowym w szpitalu St. Elisabeth w Wittlich oraz w Klinice Rehabilitacyjnej Median Klinik w Gruenheide.


Odbyła liczne kursy i szkolenia, w tym: EEG, ultrasonografii neurologicznej, elektroneurografii i elektromiografii. Szczególnym obszarem jej zainteresowań zawodowych jest epileptologia. Wiedzę z tej dziedziny pogłębiała podczas hospitacji w Klinice Epileptologii w Bonn. Jest członkiem Niemieckiego Towarzystwa Neurologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Posługuje się językiem niemieckim i angielskim. Od 2015 roku mieszka w Poznaniu i prowadzi specjalistyczną praktykę lekarską.


Zajmuje się padaczką, bólami głowy, zawrotami głowy, zaburzeniami snu, bólami kręgosłupa, chorobami neurodegeneracyjnymi (np. choroba Parkinsona), zaburzeniami pamięci, chorobami neurologicznymi wieku podeszłego, stanami poudarowymi, profilaktyką chorób naczyniowych, uszkodzeniami nerwów obwodowych (pourazowymi, neuropatiami), neuralgiami.

Umów wizytę za pośrednictwem "Znany lekarz"

Umów wizytę za pośrednictwem "Lekarze bez kolejki"

Umów wizytę za pośrednictwem recepcji NeuroTeam: +48 61 898 79 60

NeoroTeam portrety-1-40 004.png
bottom of page