Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Uczestniczyła w wielu szkoleniach i kursach ginekologiczno-położniczych oraz uroginekologicznych wymienionych poniżej. Stale podnosi swoje kwalifikacje – aktualnie jest w trakcje zdobywania tytułu certyfikowanego fizjoterapeuty uroginekologicznego na kursie specjalistycznym akredytowanym przez PTUG. Chciałaby, aby wszystkie kobiety wiedziały, że życie z bólem/problemami ginekologicznymi nie jest koniecznością. Większość dolegliwości można zlikwidować, bądź zmniejszyć – znacząco poprawiając jakość życia. Poza terapią kobiecą prawdziwa pasjonatka pracy z blizną.

Specjalizuje się w:  kompleksowej terapii kobiet, a w szczególności w bolesnym miesiączkowaniu, endometriozie, wspomaganiu leczenia niepłodności, terapii dna miednicy oraz dolegliwościach występujących po porodzie.

Kursy i szkolenia: Rozejście mięśnia prostego brzucha – terapia kompleksowa – MOVUTO,  Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz obniżeniu narządów miednicy mniejszej – REHA PLUS, Techniki osteopatyczne w ginekologii i położnictwie – SYSTEMA, Uroginekologia – fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz obniżeniu narządów miednicy mniejszej – MOVUTO, Badanie i diagnostyka jamy brzusznej – Centrum szkoleniowe Rafał Uryzaj, Postępowanie w zespołach bolesnego miesiączkowania – SYSTEMA, Kompleksowa terapia blizn – REHAKURSY, Aktywność fizyczna kobiet w ciąży – REHAKURSY, Aktywność fizyczna kobiet po porodzie – REHAKURSY, Masaż w sporcie – CKKS, Masaż tkanek głębokich – WSEiT.