Pracuje ze sportowcami nad wzmocnieniem naturalnych zdolności organizmu do regeneracji po treningu. Zajmuje się przygotowaniem sportowców do zawodów, zadbaniem o higienę ich tkanek oraz prewencją przed wystąpieniem kontuzji. Ponadto współprowadzi stronę na portalu Facebook o nazwie Fizjotywacja, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami ze świata fizjoterapii i osteopatii.

Pomaga pacjentom z różnorodnymi dolegliwościami bólowymi, a wśród nich najczęstsze to: bóle kręgosłupa, napięciowe bóle głowy, stany po skręceniach, zwichnięciach i złamaniach, stany pooperacyjne, drętwienie rąk i nóg. Wśród jego pacjentów znajdują się również kobiety w ciąży oraz osoby z problemami w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych. Pracuje także z blizną, przywracając prawidłowe funkcjonowanie tkanek.

Ukończone kursy: Medycyna Ortopedyczna Cyriax OMI Moduł I, Instrument Assisted Soft Tissue Manipulation (IASTM), Kinezjotaping podstawowy, Terapia punktów spustowych, studia medycyny osteopatycznej w Akademii Osteopatii. Szkolenia i warsztaty: „Badanie i dokumentacja medyczna w fizjoterapii” organizowane przez Krajową Izbę Fizjoterapeutów „Ostry dysk – jak ugasić pożar”,  „Szyja w mięśniowo-powięziowych tarapatach”, „Stres i autonomiczny układ nerwowy”,   „Aktywna przepona i prawidłowy oddech”, Warsztat z anatomii sekcyjnej w plastynarium w Guben – Dissection-Basic-Workshop/ Extremieties, Palpation of organs, „Asymetrie układu kostnego”, „Zastosowanie masażu tkanek głębokich i terapii punktów spustowych w napięciowych bólach głowy”, „Terapia wisceralna – rola jelit w zespołach bólowych kręgosłupa lędźwiowego”, „Zastosowanie masażu tkanek głębokich w redukowaniu bólów menstruacyjnych”, „Zastosowanie terapii mięśniowo-powięziowej u pacjentów onkologicznych”, „Diagnostyka różnicowa w dolegliwościach bólowych kolana w sportach wytrzymałościowych”, „Wybrane techniki masażu sportowego na przykładzie uczestników 17. PKO Maraton Poznań”.