Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Zajmuje się rehabilitacją dzieci z wadami postawy ciała, skoliozami, a także z problemami neurologicznymi. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę, rozwija umiejętności i dokształca uczestnicząc w kursach i szkoleniach, dzięki którym może jeszcze lepiej pomóc swoim małym pacjentom i ich rodzicom.

Najczęstszymi przyczynami, z którymi trafiają do niej rodzice ze swoimi pociechami to: skolioza i zjawisko szeroko pojętej wady postawy dzieci, do których zaliczamy m.in. koślawość, szpotawość stóp/kolan, płaskostopie, nadmierną lordozę lędźwiową, zwiększoną kifozę piersiową, asymetrie w obrębie ustawienia łopatek czy miednicy.

Ukończyła szkolenia i kursy: Diagnostyka i Terapia Skolioz wg Metody FITS – Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz;  Stopa dziecka- diagnostyka i terapia;  Rehabilitacja w zaburzeniach rozwojowych niemowląt od 0-12 miesięcy;  Kinesiology taping;  Szkolenie “Usprawnianie motoryki małej z elementami Terapii Ręki”.