Certyfikowana terapeutka NDT Bobath Baby. Przyjmuje niemowlęta i dzieci do 2 roku życia. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu uzyskując stopień doktora nauk o zdrowiu.  Rehabilitacją pediatryczną zajmowała się już od początku studiów. Swoją praktykę zdobywała m.in. w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz w Centrum Neonatologii i Rehabilitacji „MamaTata” w Poznaniu. W swojej pracy kieruje się dokładną oceną neurorozwojową i indywidualnym podejściem do pacjenta i jego rodziców. Prywatnie jest aktywną mamą, która doskonale wie jak ważna jest prawidłowa pielęgnacja we wczesnym okresie życia dziecka oraz jego prawidłowy rozwój.

Specjalizuje się w usprawnianiu niemowląt z zaburzeniami rozwojowymi ośrodkowego układu nerwowego, wadami genetycznymi, zaburzeniami napięć mięśniowych oraz wspomaganiem rozwoju.

Ukończone kursy i szkolenia: Kurs osteopatii pediatrycznej, Certyfikat NDT-Bobath i NDT-Bobath Baby, Rehabilitacja w zaburzeniach rozwojowych niemowląt od 0 – 12 mc, Podstawowy kurs PNF, Kurs Kinesio Taping Association KT1 i KT2, Kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hipoterapii.