top of page
NeoroTeam portrety-1-23 004.png

Mgr Tomasz Zaporowski
Fizjoterapeuta osteopata.

Osteopata po Akademii Osteopatii w Poznaniu. Absolwent studiów magisterskich i doktorskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W swojej praktyce od wielu lat specjalizuje się w rehabilitacji ruchowej, jak również rozwija się w kierunku pracy manualnej w koncepcji osteopatycznej. Pracuje z pacjentami w każdym wieku, od maluchów po osoby dorosłe bez względu na dolegliwości. Oprócz pracy z narządem ruchu, największą uwagę przykłada do przywrócenia prawidłowej funkcji narządów wewnętrznych oraz odpowiedniego przepływu płynów w ciele.

Prywatnie skrajny człowiek - od mola książkowego po osobę aktywnie uprawiającą sport od wielu lat. Miłośnik dobrej kuchni, maniak kokosów i całkiem niezły tancerz.

Ukończone kursy i szkolenia

Osteopatyczne kursy mistrzowskie: uwalnianie płynów stawowych, anatomia i ontogeneza człowieka w koncepcji osteopatycznej – Poziom 1.

Szkolenia Osteopatyczne: Osteopatia wisceralna – Poziom 1, 2, 3, Osteopatia czaszkowo-krzyżowa – Poziom 1, 2, 3, 4, Osteopatia w pediatrii – Poziom 1, 2, Autonomiczny układ nerwowy, Limfa w ujęciu osteopatycznym, Powięź w osteopatii, Balansowanie napięć więzadłowych, Uroginekologia w ujęciu osteopatycznym, Stomatologia w ujęciu osteopatycznym, Choroby wewnętrzne w osteopatii – jama brzuszna, Choroby wewnętrzne w osteopatii - śródpiersie, Ortopedia z radiologią w osteopatii, -Fizjologia bólu w osteopatii, Napięcia i przeciwnapięcia w osteopatii, Kliniczne podejście do kręgosłupa w ujęciu osteopatycznym, Metody kliniczne w osteopatii, Anatomia palpacyjna – Poziom 1, 2, 3, General Osteopathic Treatment, Embriologia w osteopatii, Psychosomatyka w osteopatii, Osteopatyczne podejście do płynów, Neurologia w osteopatii , Osteopatyczne podejście do: stopy i stawu skokowego, stawu kolanowego, stawu biodrowego, miednicy i kości krzyżowej, kończyny górnej, kręgosłupa lędźwiowego, kręgosłupa piersiowego i klatki piersiowej oraz kręgosłupa szyjnego.

Umów wizytę za pośrednictwem recepcji NeuroTeam: +48 61 898 79 60

bottom of page