Klinika NeuroTeam to prywatna przychodnia powstała w 2018 roku i specjalizująca się w kompleksowym leczeniu pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu. Leczymy pacjentów z dolegliwościami takimi jak ból: pleców, szyi, kończyn, dyskopatia, kontuzje, przeciążenia, urazy. Zajmujemy się pacjentkami ze schorzeniami uroginekologicznymi. W ramach naszej działalności prowadzimy także terapię schorzeń neurologicznych i reumatologicznych oraz fizjoterapię pediatryczną. Najważniejszym dla nas celem jest troska o dobro pacjenta i zapewnienie mu szybkiego powrotu do zdrowia przez dążenie do osiągnięcia pełnej sprawności fizycznej. Kompleksowe podejście do terapii pacjenta sprawia, ze oferta kliniki rozszerzona została o konsultacje psychologiczne, pedagogiczne, dietetyczne oraz neurologopedię.

Zespół Kliniki NeuroTeam tworzy wykwalifikowana i pełna pasji kadra, składająca się z lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów, logopedów i pedagogów. W Klinice NeuroTeam łączymy doświadczenie z dążeniem do doskonałości i ustawicznym podnoszeniem swoich kwalifikacji dla dobra naszych Pacjentów. Stosowane przez nas metody terapeutyczne umożliwiają nie tylko eliminowanie objawów chorób, lecz również przyczyn odpowiedzialnych za ich powstawanie. W Klinice NeuroTeamie do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie w oparciu o sprawdzone schematy postępowania w każdej jednostce chorobowej, wypracowane dzięki ścisłej współpracy naszych specjalistów oraz opierające się na najnowszych badaniach naukowych.

Klinika Neuroteam współpracuje z TUiR Allianz Polska S.A. w zakresie opieki medycznej lekarskiej i fizjoterapeutycznej dla osób posiadających ubezpieczenie w Allianz, a także z Medicover w zakresie konsultacji psychologicznych, opieki medycznej lekarskiej oraz fizjoterapii domowej.

Pamiętaj, w NeuroTeamie TY jesteś NAJWAŻNIEJSZY!