top of page
NeoroTeam portrety-1-24 005.png

Mateusz Wolak
TRE® Provider (prowadzący zajęcia TRE®).

Absolwent kierunku Doradztwo i Coaching Collegium Da Vinci w Poznaniu. Posiada certyfikat TRE® Provider i specjalizuje się w prowadzeniu zajęć, które pomagają uwolnić stres, napięcia i emocje za pomocą metody TRE® (Tension Releasing Exercises).

Jego zainteresowania koncentrują się na praktycznym wykorzystaniu Teorii Poliwagalnej opracowanej przez dr. Stephena Porgesa oraz pracy z ciałem. Poprzez pracę z ciałem, pomaga pacjentom pozbyć się starych wzorców i strategii obronnych, które ich ciało i mózg wykorzystywały w trudnych i traumatycznych sytuacjach.


W trakcie zajęć najważniejsze jest dla niego zapewnienie pacjentom komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Ponieważ każdy człowiek ma inny rytm i tempo, jeśli chodzi o pozbywanie się stresu, napięć i emocji, dostosowuje zajęcia indywidualnie do potrzeb każdej osoby lub grupy. 

Zajęcia te są szczególnie polecane  dla osób, które doświadczyły traumy np.: po wypadkach, osób przeżywających trudne sytuacje osobiste lub rodzinne, oraz ofiar nadużyć. Zajęcia  pomogą również  osobom, które doświadczają chronicznego stresu, takich jak: menedżerowie, lekarze, nauczyciele, strażacy, policjanci, żołnierze, zwłaszcza po powrocie z misji. Ponadto, są one skierowane dla osób mających problemy w relacjach, cierpiących z powodu bólu, mających trudności z radzeniem sobie z emocjami oraz cierpiących na zaburzenia snu.

Umów wizytę za pośrednictwem recepcji NeuroTeam: +48 61 898 79 60

bottom of page