Specjalista neurolog z wieloletnim doświadczeniem w pracy szpitalnej i ambulatoryjnej z rozległą wiedzą kliniczną. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Bogate doświadczenie zawodowe zawdzięcza współpracy z licznymi placówkami, do których miedzy innymi należą: Oddział Neurologii z Pododdziałem Udarowym w Szpitalu Wojskowy, Oddział Neurologii z Pododdziałem Udarowym Centrum Medyczne HCP Poznań, Polska oraz NFZ –Poradnia Neurologiczna Szpitala Wojskowego Poznań

Naszego specjalistę cechuje dociekliwość́, wytrwałość́ w diagnozowaniu niejednokrotnie skomplikowanych przypadków. W pracy zwraca szczególną uwagę na indywidualne, kompleksowe podejście do problemu pacjenta, co prowadzi do celnej diagnozy i umożliwia odpowiednią terapią przynoszącą ulgę w dolegliwościach. Stawia przede wszystkim na dobry dialog i kontakt z pacjentem, które przekładają się na zrozumienie podstaw choroby i rokują na sukces terapeutyczny i satysfakcję dla obu stron.

Cechą charakterystyczna naszego specjalisty jest sięganie po innowatorskie metody leczenia m. in zastosowanie toksyny botulinowej w migrenie przewlekłej, spastyce kończyn po udarze mózgu, kurczu powiek , kręczu szyi,dystoniach, tikach i in. oraz osocza bogatopłytkowego i fibryny bogatopłytkowej stosowanej w medycynie estetycznej oraz leczniczo, regeneracyjnie, przeciwbólowo. Ustawicznie przechodzę szkolenia doskonalące w/w techniki.